autoExpert


autoExpert » АВТОНОВОСТИ » События » Нові станції в мережі «Бош Авто Сервіс»

Нові станції в мережі «Бош Авто Сервіс»

В 2017 році чотири СТО увійшли до мережі «Бош Авто Сервіс» – «Астар» у с. Подвірки (Харківська обл.), «Нортек Авто» у Дніпрі, «Тандем» у Чернівцях і «ДІАС Україна» у Києві.
Нові станції обслуговують сучасні автомобілі поширених брендів, надаючи найпопулярніші послуги.
СТО укомплектовані обладнанням Bosch і відповідають усім стандартам обслуговування «Бош Авто Сервіс».


Нові станції в мережі «Бош Авто Сервіс»Нові станції в мережі «Бош Авто Сервіс»

У сучасному світі бренд є одним з найважливіших інструментів розвитку бізнесу, а «Бош Авто Сервіс» (БАС) – один із найстаріших брендів, чию історію можна порівняти з історією розвитку самих автомобілів. У 2017 році БАС прийняв до мережі ще чотири нові станції: «Астар» у Харківській області (с. Подвірки), «Нортек Авто» у Дніпрі, «Тандем» у Чернівцях і «ДІАС Україна» у Києві.

СТО «Тандем» у Чернівцях працює вже понад 15 років, надаючи широкий спектр послуг з кузовного ремонту автомобілів у співпраці з провідними виробниками лакофарбових матеріалів та автохімії. Тому для розвитку нового для станції напрямку технічного обслуговування і ремонту був обраний не менш надійний партнер – компанія Bosch і «Бош Авто Сервіс». Мережева концепція дозволила станції отримати «з одних рук» інформацію щодо технологій ремонту, обладнання, запчастини і комплекс маркетингової підтримки.

У ролі «Бош Авто Сервіс» на чотирьох постах СТО «Тандем» надає послуги обслуговування і ремонту автомобілів, зокрема, комп’ютерну діагностику і ремонт ходової частини, заправку кондиціонерів, заміну масла і фільтрів, регулювання кутів встановлення розвалу-сходження.

На відміну від чернівецького сервісу, станції на Сході країни, у Харкові і у Дніпрі, побудовані з нуля відповідно до усіх стандартів мережі.

СТО «Астар» вдало розташована недалеко від авторинку «Лоск» і харківської окружної дороги. Отримавши авторизацію у квітні 2017 року, вже зараз на п’яти постах «Астар» забезпечує увесь комплекс послуг, у тому числі ТО і ремонт, комп’ютерну діагностику з використанням нової моделі сканера Bosch KTS 560, регулювання кутів встановлення коліс, заправку кондиціонера та ін.

З червня 2017 року усі послуги мультибрендового автосервісу доступні у центрі міста Дніпро. СТО «Нортек Авто», що поповнила ряди мережі «Бош Авто Сервіс», розташована у районі річного порту. Вона знаходиться в одній будівлі з фірмовим сервісом Volvo, який з часом відкриється тут на базі найбільшого в Європі фірмового комплексу цієї марки. Ремзона повністю укомплектована фірмовим обладнанням Bosch. СТО Бош Авто Сервіс «Нортек Авто» вже працює у повному обсязі, надаючи клієнтам увесь комплекс ремонтних послуг, починаючи з шиномонтажу і закінчуючи чисткою інжекторів. У перспективі на станції буде встановлена лінія інструментального контролю Bosch SDL для діагностики ходової частини і гальмівної системи.

Київська компанія «ДІАС Україна» працює на ринку понад 12 років (офіційний дилер Daihatsu до виходу марки з європейського ринку), надає послуги автовикупу і trade-in, а також професійної перевірки автомобіля перед покупкою. СТО «ДІАС Україна», що увійшла до мережі «Бош Авто Сервіс» з шістьма постами і всім необхідним обладнанням для надання повного спектра послуг з технічного обслуговування та ремонту автомобілів і мотоциклів.

Нові сервісні центри «Бош Авто Сервіс» працюють як з приватними, так і з корпоративними клієнтами. Персонал автосервісів пройшов відповідну підготовку у власному учбовому центрі компанії Bosch і володіє усіма необхідними навичками для якісного виконання заявлених видів робіт.

Все станції обладнані комфортними клієнтськими зонами з доступом до Wi-Fi.

«Ринок автосервісних послуг в Україні активно розвивається, конкуренція зростає, змушуючи власників автосервісів частіше ухвалювати рішення про підключення до роботи автосервісного концепту зі світовим іменем, – говорить Костянтин Кляхін, керівник відділу розвитку автосервісних концепцій компанії Bosch в Україні. – Мережа Бош Авто Сервіс в Україні на цей момент нараховує вже 112 СТО, що надають клієнтам високоякісний сервіс із застосуванням сучасного високоточного обладнання і бази знань провідного світового виробника автокомпонентів – компанії Bosch. Такий комплексний підхід дозволяє гарантовано обслуговувати більшість автомобілів популярних брендів, а також підтримувати гарантійні зобов’язання на усі види робіт і автозапчастини, що забезпечує додаткову користь для клієнтів».

У світі мережа Bosch Service розпочалась із заснування майстерні у Гамбурзі у 1921 році. На теперішній день понад 17 тис. станцій Bosch Service діють у 125 країнах світу. Усі СТО мережі оснащені найсучаснішими діагностичними системами для швидкого і точного усунення несправностей, а персонал отримав відповідне навчання. До того ж, компанія Bosch надає своїм партнерським станціям постійну технічну підтримку.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое


Архив

Июнь 2018 (11)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (26)
Февраль 2018 (21)
Январь 2018 (9)


Для размещения рекламы обращайтесь в рекламный
отдел по телефону:

+38 (067) 537-82-42