autoExpert


autoExpert » АВТОНОВОСТИ » События » Bosch провів змагання сервісних центрів діагностичного і гаражного обладнання

Bosch провів змагання сервісних центрів діагностичного і гаражного обладнання

У змаганнях взяли участь усі сервісні центри з обслуговування діагностичного і гаражного обладнання. Захід відбувся в Академії Бош на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Метою змагань було не тільки визначити кращого фахівця, а й підтримати партнерські відносини між сервісними центрами. Конкурсні завдання включали як стандартні ремонтні технології, так і роботу з обладнанням, процедурами і ПЗ, що були не знайомими для учасників раніше.

Bosch провів змагання сервісних центрів діагностичного і гаражного обладнання

В Академії Бош, що була створена на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, відбулися Всеукраїнські змагання сервісних центрів діагностичного і гаражного обладнання Bosch – BTS (Bosch Test Equipment Service). Основна мета заходу – не тільки визначити кращого, але і підтримати серед учасників мережі BTS довірчу атмосферу і практику взаємодопомоги. У змаганнях брали участь сім сервісних центрів, в результаті була визначена краща компанія на кожному робочому місці, а також трійка кращих компаній у загальному заліку. Перше місце посіла компанія «ПМС 2» (м. Київ), друге – «М-Дизель» (м. Львів), третє – «Гарант-Автотехнік-2» (м. Київ).

Програма змагань включала онлайн-тести з дизеля, а також практичні завдання з діагностики (на приладах FSA/KTS), регулювання кутів встановлення коліс (FWA4455), перевірки світла фар (HTD 815), лінії технічного контролю (SDL), газоаналізу (BEA) і сервісу кондиціонерів (ACS / SMT). Від учасників вимагалися не лише знання стандартних технологій налаштування і ремонту, а й вміння працювати з обладнанням, не знайомим раніше, незнайомими процедурами калібрування/налаштування і новим ПЗ.

Володимир Мігашко, керівник з продажу відділу діагностичного і гаражного обладнання Bosch в Україні, так прокоментував результати змагання: «Обладнання Bosch може багато років працювати без поломок при правильному сервісному обслуговуванні. Наші клієнти повинні бути впевнені, що куплену ними діагностичну лінію або установку для заправки кондиціонерів є кому обслужити. Адже простій обладнання для СТО означає незадоволених клієнтів і втрату грошей. Такі конкурси серед сервісних центрів не просто підтримують рівень фахівців наших партнерів. Удосконалення автосервісного обладнання, що прямує слідом за прогресом в автомобільній галузі, неминуче вимагає від фахівців з обслуговування обладнання нових знань і компетенцій. Саме це завдання було вперше змодельовано на конкурсі в цьому році. Ми задоволені рівнем знань, що продемонстрували учасники, і сподіваємося, що такий же креативний підхід до вирішення нестандартних завдань при необхідності вони продемонструють і в своїй повсякденній роботі».

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое


Архив

Июнь 2018 (12)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (26)
Февраль 2018 (21)
Январь 2018 (9)


Для размещения рекламы обращайтесь в рекламный
отдел по телефону:

+38 (067) 537-82-42