autoExpert


autoExpert » АВТОНОВОСТИ » Допоборудование » Оцінка систем допомоги водію від Bosch

Оцінка систем допомоги водію від Bosch

За даними компанії Bosch, згідно зі статистикою реєстрації транспортних засобів за 2015 рік, у критичних ситуаціях багато моделей нових автомобілів у Німеччині вже здатні здійснити гальмування в автоматичному режимі. Отримані дані показують, що кожен четвертий новий зареєстрований автомобіль оснащений автоматичною системою аварійного гальмування для запобігання зіткненням і в разі екстреної необхідності зможе зупиниться самостійно.

Оцінка систем допомоги водію від Bosch

Адаптивний круїз-контроль (AКК) також користується популярністю серед покупців автомобілів. У 2015 році ним оснащувалися 11% нових транспортних засобів.

Системи допомоги при паркуванні – від систем подавання звукового сигналу до допомоги у кермовому управлінні – застосовуються у кожному другому новому зареєстрованому автомобілі у Німеччині. 16% нових автомобілів здатні відстежувати зміни у своїй смузі руху або здатні дотримуватися своєї смуги, а 11% нових транспортних засобів оснащені функцією розпізнавання дорожніх знаків за допомогою камери.

«Системи допомоги водієві зміцнюють свої позиції на ринку і цим прокладають шлях до автономного водіння, – коментує доктор Дірк Хоайзель, член правління компанії Bosch. – Що краще водії обізнаніу системах допомоги, то краще ставляться до автоматизованого водіння».

Оцінка систем допомоги водію від BoschАвтоматична система аварійного гальмування також набирає популярності в Європі
Як у Німеччині, так і в інших європейських країнах автоматична система аварійного гальмування користується дедалі більшою популярністю. У 2015 році 32% нових зареєстрованих автомобілів у Нідерландах були обладнані системою допомоги при гальмуванні. У Бельгії цей показник становив 30%, в Іспанії – 16%. У Великій Британії 21% всіх проданих нових автомобілів надавали водіям допомогу з екстреного гальмування. Однією з причин широкої популярності автоматичної системи аварійного гальмування є європейська система оцінки (EURONCAP). Наявність даної системи є необхідною умовою отримання найвищої оцінки у 5 зірок під час проходження випробування транспортного засобу на організацію захисту користувача.

В автоматичних системах екстреного гальмування застосовується радар та / або відеосенсор для огляду простору перед транспортним засобом. Якщо у небезпечній близькості від транспортного засобу в його смузі з’являється перешкода, пристрій попереджає про це водія. У разі відсутності реакції від водія система автоматично здійснює маневр з екстреного гальмування.

За результатами дослідження аварійних ситуацій, проведеного компанією Bosch, у Німеччині близько 72% всіх зіткнень із пошкодженням транспортних засобів під час заднього ходу можна було б уникнути, якби вони були обладнані автоматичною системою екстреного гальмування.

Оцінка систем допомоги водію від BoschСистеми допомоги водієві прокладають шлях до автономного водіння
Від гальмування та кермового управління до прискорення – системи допомоги підтримують водія в критичних ситуаціях на дорогах і втручаються, якщо це необхідно. При цьому вони роблять дорожній рух безпечнішим і допомагають водіям дістатися до місця призначення з меншим стресом, уникаючи конфліктів на дорогах. Робота електронних помічників заснована на сенсорах, оснащених радаром, відео та ультразвуковими технологіями, які контролюють простір перед транспортним засобом. До того ж, системи допомоги водієві – це попередній етапперед автоматизованим водінням, яке дозволить автомобілям повністю контролювати шлях від пункту A до пункту Б в майбутньому. Понад 3 тис. розробників компанії Bosch вже зараз працюють над новими системами допомоги водіям – і, отже, над автономними процесами водіння та паркування.

Дослідження Bosch, засноване на статистиці реєстрації нових автомобілів у 2015 році
3,2 млн нових автомобілів були зареєстровані у Німеччині 2015 року. Для проведення оцінки систем допомоги водієві компанія Bosch використовувала інформацію від постачальника послуг IHS Markit, а також статистику про реєстрацію нових автомобілів за 2015 рік, надану Федеральним управлінням автомобільного транспорту Німеччини. Виходячи з цього були визначені найпопулярніші моделі авто у кожному сегменті. На підставі технічних характеристик цих моделейавто визначалися системи допомоги водієві, якими вони оснащені.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое


Архив

Июль 2018 (18)
Июнь 2018 (13)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (26)
Февраль 2018 (21)


Для размещения рекламы обращайтесь в рекламный
отдел по телефону:

+38 (067) 537-82-42