autoExpert
autoExpert » АВТОНОВОСТИ » Автозапчасти » Новий 48-вольтовий гібридний акумулятор Bosch

Новий 48-вольтовий гібридний акумулятор Bosch

Нові 48-вольтові акумулятори Bosch для гібридних систем мають попит серед автовиробників по всьому світу. Так само як і система осьового електричного приводу Bosch e-axle, ці інноваційні 48-вольтові акумулятори призначені для простої інтеграції в нові моделі автомобілів.

Новий 48-вольтовий гібридний акумулятор BoschТепер авторитетні виробники й автомобільні стартапи можуть зменшити витрати на розробку. «Bosch створює рішення для електромобілів. Ми допомагаємо виробникам зменшити час на розробку і швидше запускати їхні продукти на ринку», – говорить д-р Рольф Буландер, член правління Robert Bosch GmbH і голова правління бізнес-напрямку Mobility Solutions. Це означає, що встановлення літій-іонної батареї стане перевагою не тільки для компактних транспортних засобів, а й для малолітражних автомобілів і мікроавтомобілів. Початок виробництва 48-вольтних акумуляторів заплановано на кінець 2018 року. Крім лінійки 48-вольтових акумуляторів Bosch пропонує й інші компоненти силової установки для гібридних автомобілів. Компанія очікує, що до 2025 року на світових дорогах налічуватиметься приблизно 15 млн автомобілів з гібридною 48-вольтовою установкою.

«Ми впевнені, що це рішення дозволить нам посісти лідируючі позиції на ринку гібридних установок», – сказав Майкл Будде, голова підрозділу Bosch Battery Systems.

Нові акумулятори: стандартизація і зручність користування
Автовиробники по всьому світу – у Китаї, Європі, у Північній Америці – бажають знизити викиди CO2 в атмосферу, що на практиці означає скорочення споживання палива автомобілями. Саме для цього Bosch розробив нові 48-вольтові акумулятори. Так, Bosch використовує найкомпактніші літій-іонні комірки з усіх можливих, що дозволяє скоротити обсяги викидів CO2 в атмосферу. 48-вольтові акумулятори дуже популярні, особливо на ринку Китаю, а літій-іонні установки, безумовно, стануть лідером світового ринку. На цей момент Bosch спілкується з величезною кількістю замовників й отримав багато нових робочих проектів.

Секрет успіху акумуляторів - у їхній витонченій конструкції, що передбачає порівняно недорогий спосіб зменшення викидів CO2. Також цьому сприяє конструкція елементів, оскільки акумулятори не вимагають активного охолодження і їхній корпус виготовлений із пластику, а не металу. Ці фактори дозволяють значно зменшити витрати. Пластиковий корпус – це серйозний виклик, оскільки літій-іонні елементи розширюються при зарядці акумулятора і протягом усього терміну експлуатації виробу. В результаті, корпус повинен протистояти значній напрузі. Розробники Bosch розмістили комірки установки в 48-вольтових акумуляторах таким чином, що навіть пластиковий корпус може протистояти тиску.

«Bosch давно робить внески у розвиток рішень для електромобільності. Тепер ці інвестиції поступово починають окуповуватися», – говорить д-р Матіас Піллін, виконавчий віце-президент департаменту розвитку електромобільності Bosch. На сьогоднішній день по всьому світу налічується понад 500 000 електромобілів і гібридних автомобілів, що оснащені компонентами Bosch. Компанія інвестує приблизно 400 млн євро на рік у розвиток рішень для електромобільності. Bosch розробив понад 30 робочих проектів, у тому числі з виробництва акумуляторів, і тепер ці практичні знання приносять свої плоди. «Ми показуємо, що акумулятори не тільки дозволяють працювати швидше і надійніше. Ми показуємо, що існує зручне і просте в експлуатації рішення», – Майкл Будде, голова підрозділу Bosch Battery Systems.

Завдяки розробці нового акумулятора, Bosch грає важливу роль у створенні доступного рішення на масовому ринку 48-вольтових гібридних установок. Це дозволить будь-якому автовиробникові перейти на гібридну силову установку, не тільки на ринку Китаю. Оскільки ринок гібридних рішень стрімко зростає, Bosch очікує, що його акумулятори стануть популярними в Японії та Європі. «Ми впевнені, що наші нові розробки з виробництва 48-вольтових акумуляторів дозволять нам посісти позиції лідера ринку», – говорить М. Будде.

Питання і відповіді – додаткова інформація про 48-вольтовий акумулятор
Яким чином 48-вольтові гібриди можуть економити паливо?
48-вольтові гібриди можуть значно знизити споживання палива завдяки використанню Boost Recuperation System (системи прискореного відновлення (BRS)). Принцип такий: стандартний автомобіль втрачає енергію при гальмуванні. Система BRS зберігає цю енергію гальмування в 48-вольтовому акумуляторі та застосовує її пізніше при прискоренні (електричне прискорення). Зрештою витрачається менше палива і зменшуються викиди CO2.

Чому Китай є піонером у рішеннях для електромобільності?
Безумовно, Китай є найбільшим ринком електромобілів, де їх продано понад 0,5 млн. Також це світовий лідер і з виробництва таких авто. Очікується, що локальний ринок електромобілів і гібридних транспортних засобів розвиватиметься і надалі за підтримки уряду.

Чому нові акумулятори ефективніші, коли мова йде про викиди CO2?
Жодна країна у світі не викидає в атмосферу стільки CO2, як Китай. Тому уряд Китаю встановив мету досягти рівня викидів до 117 г/км до 2021 року. Китайські автовиробники розглядають варіант застосування 48-вольтових гібридних систем, щоб досягти цих показників. Нові та менш затратні 48-вольтові акумулятори зроблять гібридну систему доступнішою для широкого ринку, і тим самим допоможуть китайським автовиробникам значно зменшити викиди CO2 в атмосферу.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое


Архив

Июль 2018 (22)
Июнь 2018 (13)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (25)
Март 2018 (26)
Февраль 2018 (21)


Для размещения рекламы обращайтесь в рекламный
отдел по телефону:

+38 (067) 537-82-42