autoExpert


autoExpert » АВТОНОВОСТИ » Автозапчасти » Новаторська силова установка для електромобілів: Bosch e-axle розширює межі можливого

Новаторська силова установка для електромобілів: Bosch e-axle розширює межі можливого

Відомо, що більш потужний акумулятор дозволить збільшити запас ходу електромобілів. Але чи зможе новий силовий агрегат продемонструвати відповідний ефект? У випадку застосування системи осьового електричного привода e-axle від Bosch відповідь очевидна – зможе. Особливістю системи Bosch є те, що вона поєднує три компоненти силової установки. У цьому випадку двигун, силова електроніка і трансмісія поєднані в один компактний пристрій, що приводить у рух вісь автомобіля. Завдяки цьому нова силова установка Bosch e-axle не лише ефективніша у роботі, проте і доступніша у ціні.

Новаторська силова установка для електромобілів: Bosch e-axle розширює межі можливого

«Система осьового електричного привода Bosch e-axle працює за принципом «все в одному», – говорить д-р Рольф Буландер, член ради правління Robert Bosch GmbH і голова підрозділу Mobility Solutions. – Саме тому нова силова установка – це величезна перспектива розвитку бізнесу Bosch. Її компоненти легко трансформувати під різні потреби. Це означає, що e-axle можна встановити в гібридних і електричних автомобілях, компактних автомобілях, позашляховиках і навіть легких вантажних автомобілях, а це чимала частка ринку».

Новаторська силова установка для електромобілів: Bosch e-axle розширює межі можливогоНоваторська силова установка для електромобілів: Bosch e-axle розширює межі можливого


E-axle скорочує витрати часу автовиробників на нові розробки
«З економічної точки зору система e-axle може стати для Bosch справжнім переворотом в галузі електромобільності», – сказав Рольф Буландер. Нова електрична силова установка грає важливу роль в досягненні цілі компанії – до 2020 року стати лідером глобального ринку електромобільності. На сьогоднішній день у всьому світі на дорогах нараховується понад 500 000 електричних і гібридних автомобілів, що оснащені компонентами Bosch. Таким чином, Bosch має багаторічний досвід у виробництві електричних двигунів, осьових приводів і силової електроніки, що став основою нової системи електричного привода. Тільки завдяки цій розробці Bosch планує вийти на продажі, що обчислюються мільярдами.

«Система осьового електричного привода e-axle – це новий етап розвитку силової установки електричних автомобілів і абсолютно новаторське рішення навіть для іменитих автовиробників. Вона дозволяє заощадити час на розробку і швидше виводити на ринок електромобілі», – заявляє доктор Рольф Буландер.

Bosch налаштовує нові силові установки згідно з усіма вимогами автовиробників, знімаючи з себе витратне за часом завдання розробки нових компонентів. Перші зразки нового електропривода вже пройшли випробування, а старт масового виробництва запланований на 2019 рік. Bosch створив адаптивний концепт цієї установки і гарантує, що кожний автовиробник отримає зручне рішення, яке легко інтегрувати у виробничий процес.

Новаторська силова установка для електромобілів: Bosch e-axle розширює межі можливого

До 6000 Нм крутного моменту і 300 кВт потужності
Головна перевага системи осьового електричного привода e-axle – це простота налаштувань і можливість застосування на різних типах транспортних засобів. «Для того щоб адаптувати систему осьового електричного привода e-axle Bosch, не потрібні сотні доводочних випробувань, а достатньо налаштувати усього декілька параметрів», – сказав д-р Матіас Пілін, виконавчий віце-президент департаменту розвитку електромобільності. Автовиробникам залишається лише визначити, які потужність, крутний момент, простір для установки необхідні, а Bosch оптимізує характеристики силової установки для відповідності цим параметрам. Так, повністю налаштована під автовиробника силова установка надійде прямо на конвеєрну лінію збирання.

В залежності від обраної конфігурації силова установка підтримує потужність від 50 до 300 кВт (що приблизно еквівалентно від 70 до 400 к.с.) і тому сумісна з великою технікою, такою як повністю електрифіковані вантажні автомобілі. Крутний момент на осі транспортного засобу може досягати від 1 000 до 6 000 Нм. Електропривод можна розмістити як на передній, так і на задній осі. Силова установка, що розвиває 150 кВт (~200 к.с.) потужності важить усього 90 кг, що набагато легше у порівнянні з безліччю компонентів, зібраних окремо. Відіменною рисою системи осьового електричного привода Bosch є висока продуктивність і можливість тривалої роботи при максимальній віддачі. Іншими словами, e-axle може швидше прискорити автомобіль і дозволяє йому рухатися на високих швидкостях більш тривалий час. Щоб досягти цього, Bosch не лише скомпонував усі агрегати в єдиний вузол, але і покращив двигун і компоненти силової електроніки.

Питання і відповіді – додаткова інформація про систему осьового електричного привода Bosch e-axle

Що робить систему осьового електричного привода ефективнішою у порівнянні зі звичайною електричною силовою установкою?
Висока ефективність кожного компонента – це основний фактор для відповідної продуктивності усієї системи. Так, у Bosch є перевага – багаторічний досвід на ринку. Крім того, втрати мінімізуються шляхом зменшення кількості інтерфейсів і компонентів, таких як високовольтні кабелі, роз’єми і пристрої охолодження. Ще одна перевага Bosch – можливість комбінування окремих компонентів для досягнення оптимальних результатів. У випадку системи осьового електричного привода e-axle не лише підвищується ефективність, проте і покращуються такі характеристики, як акустичний комфорт і електромагнітна сумісність.

Коли система осьового електричного привода e-axle з’явиться на ринку?
Bosch випускає системи осьового електричного привода починаючи з 2012 року (наприклад, для моделей Peugeot 3008 і Fiat 500e), проте силова електроніка не була в них інтегрованою повністю. На цей момент Bosch знаходиться на стадії розробки нового покоління системи e-axle, постійно контактуючи з автовиробниками по всьому світу. Зразки системи вже готові до використання і на цей момент проходять тестування. Початок виробництва заплановано на 2019 рік.

В яких автомобілях буде використовуватися ця система?
Систему осьового електричного привода Bosch e-axle можна застосовувати у будь-яких типах транспортних засобів. У гібридних і електричних автомобілях можлива установка електропривода як на передній, так і на задній осі. Bosch e-axle можна застосовувати для будь-яких транспортних засобів загальною вагою до 7,5 т – як для легких вантажівок, так і для пасажирських автомобілів.

Чому система осьового електричного привода e-axle доступніша у порівнянні зі звичайними силовими агрегатами, які вже використовуються в електромобілях?
Система осьового електричного привода e-axle поєднує силову електроніку, електродвигун і трансмісію в один пристрій. Таким чином, новий електричний силовий агрегат обходиться без використання товстих і дорогих мідних поєднуючих кабелів. Систему охолодження можна спростити. Немає необхідності в додаткових передавальних елементах трансмісії. Усе це зменшує вартість електричної установки і підвищує її ефективність. Розміщення трансмісії поряд з двигуном дозволяє заощадити цінний компонувальний простір – важливий фактор в автомобілебудуванні.

Який вплив Bosch має на розвиток електромобільності?
На сьогоднішній день по всьому світу їздить понад 500 000 електрокарів і гібридних автомобілів, що оснащені компонентами Bosch. Щоб здійснити прорив у сфері електромобільності, компанія щорічно інвестує у цей напрямок приблизно 400 млн євро. На цей момент Bosch вже виграв понад 30 замовлень в галузі електромобільності від автовиробників.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.

Теги: Bosch, Бош

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое


Архив

Июнь 2018 (12)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (26)
Февраль 2018 (21)
Январь 2018 (9)


Для размещения рекламы обращайтесь в рекламный
отдел по телефону:

+38 (067) 537-82-42