autoExpert


autoExpert » АВТОНОВОСТИ » Аксессуары » «Очі» автономного транспорту: Bosch разом з партнером працюють над створенням нової технології відеокамер для авто

«Очі» автономного транспорту: Bosch разом з партнером працюють над створенням нової технології відеокамер для авто

Раптове осліплення, обмежена видимість – те, що водії постійно відчувають під час їзди у сонячний день, коли сонце зависає низько на горизонті. Короткочасне осліплення також відбувається після виїзду з тунелю на яскраве денне світло. Різка зміна освітлення або погане освітлення – випробування не лише для людського ока, але і для відеодатчиків, які використовуються в системах допомоги водіям при автономному керуванні. З метою їхнього удосконалення компанії Bosch і Sony Semiconductor Solutions підписали угоду про співпрацю.

Спільні зусилля будуть спрямовані на розробку інноваційної відеокамери, яка дозволить автомобілям впевнено відчувати навколишнє середовище навіть в умовах складного освітлення. «Bosch і Sony Semiconductor Solutions об’єднують технологічні ноу-хау лідера ринку датчиків зображення та автомобільні ноу-хау найбільшого постачальника у світі», — коментує Герхард Штейгер, президент підрозділу Bosch Chassis Systems Control.

«Очі» автономного транспорту: Bosch разом з партнером працюють над створенням нової технології відеокамер для авто«Очі» автономного транспорту: Bosch разом з партнером працюють над створенням нової технології відеокамер для авто«Очі» автономного транспорту: Bosch разом з партнером працюють над створенням нової технології відеокамер для авто

Покращена видимість в умовах поганого освітлення
Разом з радіолокаційними та ультразвуковими датчиками, відеодатчики є «органами відчуттів» сучасних автомобілів. Камери та датчики все активніше інтегруються у сучасні моделі автомобілів, наприклад, в такі системи допомоги водіям, як автоматичне аварійне гальмування перед пішоходами, системи підтримки руху смугою і розпізнавання дорожніх знаків.

Перевага відеодатчиків полягає у тому, що вони виявляють об’єкти та надають повну інформацію про простір навколо автомобіля. Протягом багатьох років компанія Bosch виробляє моно- і стереовідеодатчики, що забезпечують 360-градусний огляд, і є одним із провідних постачальників в цьому секторі автомобільної промисловості. В майбутньому відеодатчики стануть важливим компонентом концепції датчиків для автоматичного керування.

Для цього необхідно, щоб камери функціонували надійно при раптовій зміні умов освітлення з темряви на яскраве світло та навпаки. Окрім того, вони повинні мати можливість миттєво розуміти ступінь різкої відмінності яскравості у межах знімка. «Автономні транспортні засоби будуть безпечними на дорогах тільки за умови, що вони зможуть добре відчувати навколишнє середовище в будь-який час», – каже Штейгер.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.

Теги: Bosch, Бош

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое


Архив

Июль 2018 (18)
Июнь 2018 (13)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (26)
Февраль 2018 (21)


Для размещения рекламы обращайтесь в рекламный
отдел по телефону:

+38 (067) 537-82-42